Hikayemiz

Denko, 30 yıllık tecrübesiyle  Uluslararası Taşımacılık sektörüne hizmet vermek amacıyla 2000 yılında (Denizli’de)  kurulmuştur.

Taşımacılık konularında uzman kadrosu ile sektöre yönelik gelen talepler için farklı çözümler üretmektedir. Doğruluk ve dürüstlük başlıca ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Sahip olduğumuz ilke ve değerlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı  hizmet anlayışımız ile uygulanabilir lojistik çözümler üretmektedir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda firmanız için en optimal stratejik lojistik çözümleri tespit ederek size özgü hazırlanan plan dahilinde hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaktadır. Üretim girdilerinden nihai ürün teslimatına kadar tüm bu süreçte müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyim, şirketimizin nakliye, lojistik ve hizmet alanında güvenilir bir iş partneri olmasını sağlamaktadır.

Komple taşımacılığın yanı sıra tüm Avrupa Ülkelerine parsiyel, ekspress Minivan  taşımacılık  ve Avrupa Ülkelerinden  komple, parsiyel ve Ekspress minivan  olarak da hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre programlanan Roro, Kara ve Ekspres çıkışları haftanın her günü düzenli olarak yapılmaktadır.

Modern özmal filomuz araç takip sistemleri ile  7/24  takip edilmektedir.
Euro 6  motor araçlarımız ile  lojistik faaliyetlerimiz’de doğaya daha az çevre kirliliği verirken  CO’2 , NoX  ve HC emisyonlarını olabildiğince düşük tutmayı hedeflemekteyiz.

Araç Çıkışı
Gönderi
Ton Yük Taşıma
Ülkeye Hizmet

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız ve çevre dostu taşımacılık ilkelerimizle işimizi her zaman en üst düzeyde sürdürüyoruz.

Denko Lojistik

Oğuz Erdoğan